Producenci
O nas

Teatr Ilustracji

Sklep internetowy Art Wood powstał z myślą o promowaniu tradycyjnej japońskiej sztuki opowiadania bajek – Kamishibai. Oferujemy atrakcyjne, ręcznie wykonane teatrzyki drewniane dostępne w szerokim wyborze wzorów i kolorów.

W sprzedaży, oprócz samych teatrzyków, mamy również to, co najważniejsze – czyli bajki, baśnie i opowiadania w formie pięknie ilustrowanych kart, z opisem na rewersie. Mamy zarówno tradycyjne japońskie baśnie, jak i klasyczne europejskie utwory, tak lubiane przez dzieci.

Ideą drewnianego teatrzyku Kamishibai jest powrót do tradycyjnej formy opowiadań bez udziału nowych technologii, mikrofonu czy reflektorów. Ich prezentowaniu towarzyszy wyjątkowy nastrój, powstający za sprawą przenośnego teatru, przy pomocy którego ilustrowane opowiadania są przedstawiane w formie papierowych „slajdów”. Technika i walory takiego przedstawienia pomagają osiągnąć magiczny efekt koncentracji, a ta forma opowiadania czy też czytania to prawdziwie teatralne doświadczenie. 

Gwarantujemy najwyższej jakości produkty w przystępnych cenach. Dodatkowo zapewniamy miłą, rzetelną obsługę i profesjonalne podejście do każdego Klienta.

Za każdym razem wystawiamy fakturę za zakupiony towar. Faktura ta jest dowodem zakupu. Dla instytucji publicznych wystawiamy faktury przelewowe z odroczonym terminem płatności.

Jeśli zamawiasz teatrzyki drewniane Kamishibai dla instytucji lub firmy, możesz to zrobić za pomocą sklepu internetowego lub skontaktować się z nami art.wood@o2.pl

Życzymy dobrej zabawy i udanych zakupów!

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email art.wood@o2.pl lub telefonicznie pod numerem +48507155430.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Sklep internetowy Art Wood

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony